Süper Lig

Erman Toroğlu: “Trabzonspor’a operayson çekiliyor”

Trabzonspor’un Başakşehir ile 1-1 berabere kaldığı maça Nwakaeme’nin cinayet sahası içerisinde yerde kaldığı pozisyona penaltı verilmemesi damga vurdu.

Trabzonspor Başkanı Ahmet Ağaoğlu’nun “%100 penaltımız verilmedi” sözlerinin peşinde Erman Toroğlu da ASpor’da katıldığı canlı yayında “Trabzonspor’a işlem yapılıyor” dedi.

MHK Başkanı ve ekibinin Türk futbolundan çekilmesi gerektiğini ifade eden Toroğlu, “Zekariya Yüksek Dağ bu olmaz, artık ahlak ötesi bir şey yapıyorlar. Hakem olarak pozisyonu görüyorsunuz ya VAR sen ne yapıyorsun? O sırada ishal oldun tuvalete mi gidiyorsun! Ya artık yeter defolup gidin! Bu ayıptır. Beni mahkemeye verebilirler, versinler” dedi.

Nwakaeme’nin pozisyonuna VAR’a karşın penaltı verilmemesini VAR’a karşın verilmemesini “ahlaksızlık” olarak değerlendiren Toroğlu, “Nwakaeme’nin pozisyonu…Bu işte bir organize meslek var, bugün bu olayı gördükten sonradan… Bana birisi havyan, serseri, aptal ne diyorsun desin, gelsin anlatayım! Trabzonspor’a işlem yapılıyor. Bu pozisyon etik ötesi pozisyondur! Bu Trabzonspor için değil, her takım için olabilir fakat bu pozisyon etik ötesidir, başka açıklaması değil! Sizin önünüze televizyon koyuyorlar, ahlak ötesi diye buna diyorum” biçiminde konuştu.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı