Süper Lig

Erman Toroğlu: “MHK Başkanı’nı sabote ediyorlar”

Erman Toroğlu: “Fırat Aydınus veya Mete Kalkavan’dan birini ahlaksızlıkla suçluyorum efendiler, basit iş yok. Eğer iki hakem ahlaksızlığı kabul ediyorsa pes. Çünkü ben mahkemeye verildiğinde hakemin VAR’la konuşmasını isteyeceğim”

Trabzonspor – Başakşehir maçının hakemi Fırat Aydınus ve VAR Hakemi Mete Kalkavan’a bu hafta Süper Lig’de bu hafta maç verilmedi.

Sabah Gazetesi yazarlarından Erman Toroğlu, Mete Kalkavan ve Fırat Aydınus’u “ahlaksızlıkl” suçlarken; iki hakemin de kendisini mahkemeye vermesini istedi.

“‘Orta Oyunu’na hâlâ bir cevap değil. Şu başlıca kadar beni mahkemeye veren de yok. Bakınız iki tane hakemi ya da birini ahlaksızlıkla suçluyorum beyler, basit iş değil. Eğer iki hakem ahlaksızlığı kabul ediyorsa pes. Çünkü ben mahkemeye verildiğinde hakemin VAR’la konuşmasını isteyeceğim. Bakarsınız ahlaksız ben çıkarım o zaman da yorumculuğu bırakırım. Arkadaşlar yeter bundan böyle! Ya yapın ya defolup gidin! Çünkü defolup gitmediğiniz sürede futbolda büyük defolara imza atıyorsunuz. İşin bir diğer boyutu daha var. Yoksa Zekeriya Alp’in istifa edip gitmesini mi istiyorsunuz?

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı