Süper Lig

Emre Belözoğlu: “Son 6 maçta skora doğrudan doğruya etki eden hakemler…”

Fenerbahçe kaptanı Emre Belözoğlu, sarı – lacivertli takımın üstünlük yarışındaki serüvenini ve hakemlerin karşılaşmalarında verdiği kararları değerlendirdi.

39 yaşındaki futbolcu, “Hakkaniyetli bakıldığında, bizim lehimize de hatalar olmuş olabilir fakat aleyhte olanları hesapladığımızda, arada bence çok ciddi bir fark var.” diye konuştu.

Emre Belözoğlu’nun açıklamaları şu şekilde;

“2011’DEN BERİ YALNIZLAŞTIRMAYA ÇALIŞIYORLAR”

“2011’den bu yanlamasına Fenerbahçe’yi yalnızlaştırmaya çalışıyorlar. Gönül isterdi oysa, şu lahza şampiyonluğa oynayan bir takımın kaptanı olarak konuşmak, mayıs ayının sonunda 2 kupa varmış gibi konuşmak. 1 tane kupadan uzaklaştığımız gerçeğini düşünerekten taraftarımız üzüldüğümüzü bilsinler. Hayat devam ediyor ve elde tutulacak bir şeyler kalıyor. Kaldığı için de, sezon sonuna taraftarlarımıza sevinecek, en azından azıcık olsun hoş bir ortam vazgeçmek için uğraş edeceğiz.”

“SADECE 3 PENALTI TEKRARLANDI, 2 TANESİ FENERBAHÇE İÇİN”

“Sezona genel anlamda baktığımızda, 30 küsür penaltının tekrarlanması gerekirken, ligde sadece 3 penaltı tekrarlanıyorsa ve 2 parça başına Fenerbahçe içinse…”

“ARADA ÇOK CİDDİ BİR FARK VAR”

“Başakşehir maçında geldiğimiz süreçte Fenerbahçe ligin en tepesinde, en büyük namzet görülürken; son 6 maçta ne eyvah oysa skorlara direkt tesir edecek hakem hataları, VAR’a gidilmeyişler, bu süreçleri düşündüğümüzde oyuncu grubu da bunu sorguladı. Hakkaniyetli bakıldığında, bizim lehimize de hatalar olmuş olabilir fakat aleyhte olanları hesapladığımızda, arada kendimce çok ciddi bir ayrım var.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı