Süper Lig

Elia: “Bundan Böyle dolu stadyumda oynamak istiyorum”

İstanbul Başakşehir’in Hollandalı kanat oyuncusu Eljero Elia, Hollanda basınına yaptığı açıklamada ayrılık isteğini yineledi.

VTBL’ye konuşan Elia 3 sezon süren İstanbul macerasının sezon sonunda biteceğini söylediği röportajında daha pozitif Başakşehir forması giymek istemediğini söyledi.

Elia’nın açıklamalarından satırbaşları şu şekilde:

“3 YIL YETERLİ OLACAK”

“Sanırım 3 yıl tatmin edici oldu diye düşünüyorum. Bunu kulübe söyledikten 3 gün sonradan kadronun dışında kaldım. Hoş günler geçirdim lakin burada bitecek.”

“DOYMUŞ STADYUMDA OYNAMAK İSTİYORUM”

“Ben sadece futbol oynamak istiyorum. İstediğim yalnızca bu. Futbol oynarken de daha artı seyircinin önünde oynamak istiyorum ve bundan tadını çıkarmak istiyorum. Doymuş bir stadyumda”

“FEYENOORD’U SEVMEM ENGELLENEMEZ”

“Hollanda’ya dönebilirim. Feyenoord’a olan sevgimi kimse engelleyemez. Bana iyi davranmamış olsalar bile bunu engellemelerine izin vermeyeceğim. Feyenoord bana göre tıpatıp Twente gibi hoş bir kulüp.”

“FEYENOORD GENÇ OYUNCU İSTİYORMUŞ”

“Feyenoord direktörü Sjaak Troost benimle ilgilenmediklerini söyledi. Onun söyledikleri hoşuma gitmedi. Menajerim Feyenoord’a geri dönmek de dahil olacak şekilde bana sorular sordu. Onunla konuşmamızda onların daha genç oyunculara yöneleceklerini öğrendim.”

“İSTEMİYORLARSA; CILALI!”

“2015’te de Feyenoord’a 2. defa gitmiştim. O vakit beni istemişlerdi. Hemen bana kulüp göre bir şey açıklama etmeyen bir serseriymişim gibi konuşulduğunu düşündüm. Eğer kararları öyleyse hazir, ne diyebilirim”

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı