Süper Lig

Domagoj Vida: “Türkiye’de en küçük bir endişemiz değil”

Koronavirüs salgını nedeniyle acelecilik olan tanıdık olmayan futbolcu haberlerine alışmışken Beşiktaşlı Vida’dan farklı bir hareket geldi. Kısa vakit önce Hırvatistan’da yaşanan şiddetli yer sarsıntısı nedeniyle ülkesindeki yakınlarıyla görüşen Vida, “Türkiye’de mutluyuz” dedi.

Sözcü Gazetesi muhabiri Ali Aydın’ın haberine kadar; Hırvatistan’da kalan aile fertlerine içini döken yıldız futbolcu, “İlk etapta huzursuz olduk. Burada bir şüphe hali vardı. Fakat şu anda hiçbir sorun değil. Türkiye çok tehlikesiz. Hastaneler çok sayıda ve kaliteleri de üstteki düzeyde. En minik bir endişemiz yok. Ailemle İstanbul’da mutluyuz. Güvenliğimiz uygun. Hiçbir sorun değil. Burası, Hırvatistan’dan daha iyi durumda. Kulüp her şeyimizle ilgileniyor” biçiminde konuştu.

Vida, “Erdoğan’ın talimatları ile esnek ve dönüşümlü uzakta çalışmaya geçtik. Birimlerin yapısına tarafından hareket ediyoruz. Kimi birimlerimiz dönüşümlü, kimileri ise uzaktan çalışıyor. İlk haftadayız verimli gidiyor. Şu an esas olan kamudaki teşkilatımızdaki sayıyı eksilterek, virüsün yayılımını azaltmak.” dedi.

LJAJIC DE KALDI!
Sırbistan’ın Türkiye’ye gönderdiği özel uçakla aldığı vatandaşları aralarında Beşiktaşlı Adem Ljajic yer almadı. Ljajic, hem İstanbul’da kalmak istemesi keza de uzun karantina süresi sebebiyle Türkiye’den ayrılmadı.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı