Süper Lig

Denizlispor Başkanı Ali Çetin: ‘Seslenmek ancak bezginlik değil… ’

Süper Lig ekiplerinden Denizlispor’da Kulüp Başkanı Ali Çetin, corona virüsü tedbirleri zarfında ertelenen maçların haziran ayında devam etmesi yönünde alınan kararla ilgili olarak, “Alınan karara göre çağrıda bulunmak ancak bir can sıkıntısı değil. Bilim Kurulu’nun kararı doğrultusunda sorun olmayacağına tarafından ligler oynanabilir” dedi.

Süper Lig ekiplerinden Denizlispor ’da Başkan Ali Çetin, Türkiye Futbol Federasyonu kadar açıklanan Süper Lig maçlarının 12 Haziran ’dan itibaren oynanabilir kararını gönül rahatlığıyla karşıladıklarını açıklama etti.

Çetin, alınan karar öncesinde takımın her an lig başlayacakmış gibi hazırlandığını vurgulayarak, antrenmanların bu doğrultuda devam edeceğini söyledi.

Çetin, “Takımımız hazır, antrenmanlara başladık. Federasyon liglerin başlama kararını böyle uygun fark etti. Alınan karara kadar çağırmak ancak bir can sıkıntısı yok. Bilim Kurulu ’nun görüşüne, sorun olmayacağına göre oynanabilir diye düşünüyoruz. Futbol taraftarla güzeldir lakin önce sağlık durumu tabi ancak. Böyle bir karar alındıysa Bilim Kurulu ’nun kararına tarafından alınmıştır. Bakanlık ve federasyon ne karar verirse ona göre hareket etmemiz lüzumlu” diye konuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı