Süper Lig

Denizlispor 54 yaşında!

Türk futbolunun köklü ekiplerinden Denizlispor, kuruluşunun 54. sene dönümünü kutluyor. Başkan Ali Çetin mesajında “Bir şehrin emaneti, çocukların mutluluğu, umudumuz, gençliğimiz. Denizlispor’umuzun 54. kuruluş yıldönümü kutlu olsun” dedi.

Süper Lig ekiplerinden Denizlispor, kuruluşunun 54. yılını kutluyor. 26 Mayıs 1966 tarihinde kurulan ve Spor Lig’in köklü ekiplerinden olan Denizlispor’un Kulüp Başkanı Ali Çetin, “Bir şehrin emaneti, çocukların mutluluğu, umudumuz, gençliğimiz. Denizlispor ’umuzun 54. kuruluş yıldönümü kutlu olsun” dedi.

Başkan Çetin, kuruluş yıldönümü ile ilgili yaptığı açıklamada, Denizlispor’un şöhret ve şeref batmış 54. yılını geride bıraktığını açıklama ederek, geçmişin getirdiği birikim ile daha büyük başarılara imza atacaklarını açıklama etti. Başkan Çetin açıklamasında şunları söyledi:

“Bir dönem Avrupa ’da da al bayrağımızı dalgalandıran bu kulübe hizmet etme şansı bulduğum için büyük bir gurur yaşıyorum. Bu çınar, kulübe gönül veren yöneticisinden taraftarına değin 1 milyondan fazla kalple daha da büyüyecek ve gönüllerde yer etmeye devam edecektir.

İLGİLİ HABER Olcay Şahan Denizlispor`da kalmak istiyor Olcay Şahan Denizlispor`da kalmak istiyor

İlk başkanımız Dr. Samim Gök ve yönetim kurulu üyeleri ilk olarak almak üzere bugüne değin hizmet eden başkan, yönetici, teknik adam, futbolcu, kulüp personeli ve milyonlarca taraftara şükranlarımı sunuyor, ahirete irtihal edenleri rahmet ve minnetle anıyorum.

sırası gelmişken, birlik ve birliktelik içerisinde, Denizli ’mizin tek iki taraflı paydası olan kulübümüzü yargı ettiği yerlere taşımak için gece gündüz çalışmaya devam etme kararlılığımızı bir kere daha açıklama ediyor tüm camiamıza saygılarımı sunuyorum.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı