Süper Lig

Cüneyt Özdemir: “Fatih Terim’e helal olsun”

Gazeteci Cüneyt Özdemir, teknik direktör Fatih Terim’in liglerin ertelenmesi ve koronavirüs hakkında yaptığı açıklamaları yorumladı.

YouTube kanalında, “Korona’da Vaka Sayısı Artıyor!” başlıklı videosunda 68 dakikalık değer biçme yapan Cüney Özdemir, Fatih Terim’in açıklamaları için şunları ifade etti;

“FUTBOLCULAR KANLI, TERLİ MÜCADELE Mİ EDECEK?”

“Nihat Özdemir biliyorsunuz derbide çözüm bulduğunu söylemişti. Tedbirimizi aldık demişti. Heralde futbolcuların birinden birine geçmemesi için de tedbirini buldu heralde. Nihat bey gizliyor yani. Herkes bir açıklasa… Diyorum ki Amerika’nın ekonomisi rahatlayacak. İtalyanlar dışarı çıkacak, İspanyollar nefes alacaklar. Lakin Nihat beyin bir bildiği var heralde. Demek ki koronavirüs için kimse alt yandan oturmayacak, cümbür cemaat evinde kalsın deniyor. Fakat futbolcular birbiriyle terli kanlı mücadele edebilirler yani… Bu konuda bir problem yok gibi gözüküyor. Israrla devame decek diyor Nihat bey.

“FATİH TERİM’E HELAL OLSUN”

“Şu Anda Fatih Terim delirmesin de ben mi delireyim yani. Haklı yani, lakin yalnız. Fatih Terim’den diğer kimse değil mu ya? Bu ülkede teknik direktör bir tek Fatih Terim mi kardeşim? Diğerlerinin niçin sesi çıkmıyor? Türk futbolunu bir tek Fatih Terim savunuyor, bakar mısınız buna? Helal olsun Fatih Terim’e! Bakın bunu da bir Fenerbahçeli olarak söylüyorum. Helal olsun yani! Fenerbahçe’nin de hakkını o savunuyor, Trabzonsporlunun da Beşiktaşlı’nın da hakkını savunuyor. İster sevin, ister sevmeyin, korku de etseniz şu andaki realite budur” 

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı