Diğer

Crystal Tat Beach Golf Resort & SPA’nın Öne Çıkan Özellikleri Nelerdir?

Antalya; değerlendirmesini bilene harika imkanlar sunan bir şehirdir. Serik ilçesine bağlı olan Belek; Antalya’nın en güzel tatil beldeleri arasında bulunur. Belek; deniz, kum ve güneş üçlüsü vaat etmesinin yanı sıra bünyesinde bulunan golf sahaları ile de dikkat çeker. Ayrıca, Belek’te birbirinden güzel oteller de mevcuttur. Onlardan birisi de Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa! Yazımız sayesinde bu otel hakkında bilgi alabilirsiniz. O halde başlayalım!

Crystal Tat Beach Golf Resort & SPA Neler Vaat Eder?

Üçkum mevkiinde yer alan bu otel; hem Belek’in hem de genel olarak Antalya’nın gezilip görülecek yerlerine yakındır. Bu sayede, otele gelen müşteriler; tatilleri boyunca doğal ve tarihi güzellikleri gezip görme şansını elde ederler. Bunun yanı sıra, Belek’in meşhur restoranlarında bir şeyler yiyip içme ve gece hayatının tadını çıkarma şansına da sahip olurlar. Bu oteli tercih ettiğiniz için asla pişman olmayacaksınız. Akdeniz’in maviliğini barındırmasının yanı sıra yemyeşil bir ortamda kendisine yer bulmuştur.

Crystal Tat Beach Golf Resort & SPA; bilhassa golf tutkunları için ideal bir yerdir. 27 delikli golf alanına son derece yakındır. Ayrıca, denize sıfır bir otel oluşuyla da farkını belli eder. Kum sahili ve farklı büyüklüklerdeki havuzları ile de özel bir yer olduğunu kanıtlar. Bunun yanı sıra, Crystal Hotels bünyesinde yer alan diğer oteller gibi kendisine ait bir de aquaparkı mevcuttur. Bu sayede, çocuklu aileler için de uygun bir adres olduğunu belli eder.

Crystal Tat Beach Golf Resort & SPA; tahmin edebileceğiniz üzere ultra her şey dahil konsepti ile hizmet verir. Bu özelliğiyle fiyat performans kriteri açısından iyi bir tercih olduğunu gösterir. Otel müşterileri; yeme içme için herhangi bir ücret ödemezler. Bunun yanı sıra, otelin bünyesinde dört adet a la kart restoran ve altı bar bulunur.

Neden Bu Oteli Tercih Etmelisiniz?

Crystal Tat Beach Golf Resort & SPA; müşterilerine kalite ve konfor vaat eder. Her bir odada merkezi klima sistemi, mini bar, uydu televizyon ve müzik yayını, kasa, direkt telefon, kartlı kilit sistemi, kablosuz internet bağlantısı, yangın ihbar ve söndürme sistemi yer alır. Bunun yanı sıra, standart oda, ranzalı standart oda ve aile odası seçenekleri mevcuttur. Bu otel; aileler için en uygun seçeneklerden birisidir. Bilhassa ranzalı standart oda seçeneği ile çocuğu olan aileler için uygun bir otel olduğunu gösterir.

Crystal Tat Beach Golf Resort & Spa; yeme içme konusunda en iyisini sunmasıyla farkını belli eder. İtalyan ve Türk a la kart restoranlarının yanı sıra balık ve barbekü a la kart restoranları da bu otelin müşterilerine sunmuş olduğu seçenekler arasındadır.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın

Kapalı
Başa dön tuşu
Kapalı