Süper Lig

Corona günlerinde taşın altına elini soktu! ‘Güç günde Fenerbahçe ’

65 yaş üzeri kulüp üyelerine destek paketi ulaştıran Kanarya, ‘Türkiye ’nin en kayda değer sosyal takviye kuruluşu ’ titrinin hakkını verdi. Kulüp, böylece fazla dayanışma hamlesinde de bulundu.

Fenerbahçeliler, kulüplerini, ‘Türkiye’nin en kayda değer sosyal destek kuruluşu’ olarak tanımlar. Dünyayı sarsan coronavirüs salgını sonrası sarı-lacivertliler, bu tanımlamanın hakkını veren icraatlarda bulunuyor. 65 yaş ve üzerine getirilen sokağa çıkma yasağının arkasından harekete geçen yönetim, ‘Fenerbahçe Ailesi Destek Paketi’ uygulamasını hayata geçirerek ilk adımı attı. Bu başarılı uygulamanın ardından devamı da geldi. Kulüp, böylece çok yardımı hayata geçirdi.

YÖNETİCİ DANABAŞ YÜRÜTTÜ

Yardımların başaktörü ise Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’tan başka biri değildi. Kampanyaların kulübe tartma getirmemesi için devreye giren Koç, bütün maliyeti üstlendi. Fenerbahçe Başkanı, yapılan yardımların amacından saptırılmaması adına da geri planda kalmayı seçti. Koç, tüm aşamaları yönetim kurulu üyesi Mustafa Kemal Danabaş yoluyla yönetti. Fenerbahçe’nin virüsün etkilerini azaltmak için yaptığı çalışmaları sayfamızda özetledik.

FENERBAHÇE NELER YAPTI?

Milli Dayanışma Kampanyası’na 5 milyon TL bağış yapıldı. 5 bini aşkın 65 yaş üzeri Fenerbahçe kulüp üyesi ve kombine kartı sahibine ‘Fenerbahçe Ailesi Yardım Paketi’ ulaştırıldı. Fenerbahçe Konuk Evi, sağlık çalışanlarının hizmetine açıldı. Değişik hastanelere biyoloji ile ilgili örnek alma kabini bağışlandı.

‘Fenerbahçe Ailesi Paketi’nde neler var

Kuru gıda ve bakliyat Makarna Türk kahvesi Un Süt Şeker Zeytin Zeytin yağı Ayçiçek yağı Çay Salça Kolonya Kuruyemiş Ekmek Fenerbahçe kaşkolu Kulüp mektubu

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı