Basketbol

Cedi Osman Inkar Bull Gaming Ground @HOME ’da çaba verdi

Oluşturduğu alımlı yayınlarla farkını ortaya koyan Inkar Bull Twitch kanalı, bu hafta da Inkar Bull Gaming Ground @HOME ile oyunseverlere neşe saçan deneyimler sunmaya devam etti. Dün gerçekleştirilen yayında oyunseverler Cedi Osman, Berke ’ ’Thaldrin ’ ’ Demir ve Kaan Kural ’la buluştu.

Türkiye ’nin en başarılı sporcularından biri olarak gösterilen Cedi Osman, bu kere yeteneklerini bilgisayar başında sergiledi. Yıldız oyuncu Inkar Bull Gaming Ground @HOME çatısı altında meşhur yayıncı Berke ‘ ’Thaldrin ’ ’ Demir ’e aleyhinde 1v1 ve 5v5 modlarında meydan okudu. 1v1 maçlarında 3-2 Thaldrin avantaj sağlarken, 5v5 maçında ise Cedi Osman ’ın takımı kazandı. NBA yıldızı vadide gerçekleştirilen mücadele hakkında‘ ’ 5v5 maçında istediğim performansı sergileyemesem de önemli olan eğlenmekti. Şen ve eğlenceli bir yayınlama oldu. İzleyen ve destek veren herkese teşekkürler ’ ’ ifadelerini kullandı. 

Formula 1’in yıldızları espor etkinliğinde 33 bin dolar destek topladı

‘ ’Tercihim LeBron James ’ ’

Kaan Kural ’ın o mu bu mu soruları esnasında zorlama zamanlar yaşan Cedi Osman, Ja Morant mı, Zion Willimson mı sorusuna Ja Morant, Trae Young mı, Luka Doncic mi sorusuna da Luka Doncic yanıtını verdi. Cedi ’yi ekran başında en çok terleten soru ise Michael Jordan mı LeBron James mi sorusu oldu. Yıldız oyuncu seçim yapmakta zorlansa da ‘ ’Herkesin bu konuda ayrı düşüncesi var. Şampiyonluklarından dolayı Jordan diyen var, özelliklerinden nedeniyle LeBron diyen var. Michael Jordan ’ın başardıklarına saygım koskocoman ama benim tercihim LeBron James olur. Çünkü LeBron James gelmiş geçmiş en başat oyuncu. ’ ’ dedi.

İlgili Haberler

TOSFED Dijital şampiyonaya başlıyor (Motor sporları espora dönüşüyor)

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı