Basketbol

Cedi Osman: Her Zaman birlikte üstesinden geleceğiz

NBA ’de Cleveland Cavaliers forması giyen ulusal basketbolcumuz Cedi Osman, corona virüsünün ABD ’deki ve kendisinin üzerindeki etkisine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

S Sport ’a konuşan 24 yaşındaki basketbolcu, oldukça engebeli bir dönemden geçtiğini belirtirken sözlerine şöyle devam etti: “Ligin ertelenmesi bizi fazla etkiledi. Evden çıkamıyoruz. 12 gün önce Utah Jazz ’le karşı karşıya gelmiştik NBA maçında. Pazartesi (dün) gününe değin evde kalmamız söylendi. Takımda herkes sağlıklı durumda. Gelecek planlarını bekliyoruz lakin bu durumdan cümbür cemaat fazla artı derecede etkilendi.”

‘Artı panik yapmayalım ’

“Ulusal takımdaki yeni jenerasyona da değinen Cedi, “İyi bir nesil yakaladık. Elimden geldiği kadarıyla katkı veriyorum ve her zaman da vereceğim. Ulusal ekip maçlarının gelmesini iple çekiyorum. Ulusal forma her şeyden kayda değer. corona virüsü yüzünden ne zaman oynayacağımız belli değil. Umarım bu koşul geçer ve her yerde birlikte oynarız. Fazla pozitif panik yapmayalım ve doktorları dikkate alalım. Her Zaman birlikte bu sorunun üstesinden geleceğiz” diye konuştu. 

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı