Süper Lig

Çaykur Rizesporlu futbolculardan “evde kal” çağrısı

Süper Lig ekiplerinden Çaykur Rizespor’un futbolcuları, yeni herif koronavirüse (Kovid-19) karşısında alınan önlemler zarfında yapılan “evde kal” çağrısına videolu mesajla takviye verdi.

Yeşil-mavili kulübün sosyal medya hesapları üzerinden paylaşılan görüntüde futbolcular, afiyet çalışanlarına yardım çağrısı yaptı.
Çaykur Rizespor’un tanıdık olmayan oyuncuları Fernando Boldrin, Sasse, Dario Melnjak ve Ivanildo Fernandes, görüntüde, “Merhaba arkadaşlar. Evde kal Rize.” ifadelerini kullandı.

Takım kaptanı Abdullah Durak ise “Dünya olarak baskı bir süreçten geçtiğimiz bugünlerde bizim için fedakarlık yapan sağlık çalışanlarımıza fazla teşekkür ediyoruz. İnşallah bu virüsü hep birlikte yeneceğiz.” dedi.

Diğer futbolcular ise görüntülü mesajda şu ifadelere yer verdi:

“Ne kadar büyük mücadeleler verdiğinizin farkındayız. Sizleri fazla seviyoruz. Allah yar ve yardımcınız olsun. Biz evdeyken bizler için ailesinden ve sevdiklerinizden uzak kalan afiyet personelimizin ve çalışanlarımızın yanındayız ve onlara minnettarız. Evde kal Türkiye. Tüm sağlık personelimizin sağlıklı bir toplum olmamız için gösterdikleri uğraş için teşekkür ediyoruz.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı