Spor Haberleri

Canlı yayında büyük gaf! Messi ’nin fotoğrafı yerine…

Fransa’da bir canlı yayında ünlülerin corona virüsü ile mücadeleye yardımları konuşulurken ekrana yansıtılan fotoğraf herkesi şaşkına çevirdi.

Dünyaca ünlü sporcuların corona virüsü salgını ile uğraş hakkında bir haber yayınlayan Fransız kanalı M6, zihin almaz bir gafa imza attı. İsviçreli tenisçi Roger Federer ile Arjantinli futbolcu Lionel Messi ’nin de corona virüsü ile mücadeleye dahil olduğunun sunulduğu haberin fotoğrafında, Messi ’ye benzerliği ile aşina İranlı Reza Parastesh ’in fotoğrafını kullandı.

Bayan sunucunun haberi sunduğu sırada arka ekranda beliren Roger Federer ve Lionel Messi fotoğraflarından Arjantinli futbolcunun olanında bir acayiplik sezildi. Messi gibi görünen ancak gerçi bir yanlışlık varmış gibi duran fotoğrafın İranlı Reza Parastesh ’e ait olduğu anında anlaşıldı.

Herkesin fark ettiği bu gaf, programın yönetmeni tarafından atlanınca, Messi yerine Reza Parastesh ’in fotoğrafı canlı yayında kaldı.

Reza Parastesh, sosyal ağ hesabından yanlışlıkla Messi yerine kendi fotoğrafının kullanıldığını paylaştı.

Bu gönderiyi Instagram ’da gör

 

It is my picture that the authentic French network (m6 )mistakenly used inested of messi, اشتباه شبكه معتبر فرانسوي m6 كه به جاي عكس مسي عكس منو گذاشتن. #rezaparastesh #messi #looklike #french #football #433 #iranianmessi #corona #news #m6

Iranian Messi ( Messi Irani ) (@rezaparastesh) ’in paylaştığı bir gönderi (28 Mar, 2020, 12:15ös PDT)

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı