Diğer

Cacharel Damatlık Modelleri

Kızlar için gelinlik giymek en büyük hayaller içerisinde yer alır. Bu durum erkekler için de bir damatlık hayaline dönüşür. Bazen uzun yıllar geçse dahi, bir gün mutlaka o damatlığı giyeceklerini bilirler ve bu özel günde en şık olmak isterler. Sizler de kendiniz için bu özel güne en güzel şekilde hazırlanmak istiyorsanız, hiç vakit kaybetmeden en güzel modellerden temin edebilirsiniz. Klasik olan modellerde daha çok siyah tek renk olarak tercih edilir. Ancak son döneme damga vuran ve daha spor tarzda tasarlanan modellerde yeşil, bebe mavisi, mor ve hatta bordo renk tonları karşınıza çıkıyor.

Birbirinden Renkli Damatlık Modelleri

Damatlık modellerinde siyah ve lacivert gibi uzun yıllardır tercih edilen klasik renklerin yanı sıra, farklı renk tonları da tercih ediliyor. Cesur olan ve bu özel günde eşi gibi beyazlara bürünmek isteyen damatlar için bej ve beyaz tonlarda da modeller hız kesmeden tasarlanmaya ve sizlere sunulmaya devam ediyor. Bir güne özel olan bu modelleri daha sonra farklı özel günlerde de rahatlıkla tercih edebilir ve kullanabilirsiniz.

Dar Kalıp Damatlık Modelleri

Damat adayları hem boylarını daha uzun göstermek hem de fit görünmek için daha çok dar kalıplardan oluşan damatlık modellerini tercih ederler. Hem dar kalıp modeller hem de standart kalıp modeller https://www.cacharel.com.tr/smokin-damatlik/ adresinde yer alıyor.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı