Süper Lig

Bülent Yerinde: “Canım Türkiye’m lütfen evinde kal”

Yukatel Denizlispor’un teknik direktörü Bülent Yerinde, yeni tip koronavirüs (Kovid-19) önlemleri kapsamında yapılan “evde kal” çağrısına videolu mesajla takviye verdi.

Uygun, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “Canım Türkiye’m lütfen evinde kal. Sevgili Denizliler Allah rızası için evinizde kalın. Bu bir grip virüsü yok. Bu öldürücü bir salgın. Ve dolayısıyla hepiniz birer hekim gibi, hijyeninizden sorumlusunuz. O yüzden evinizde kalın, sağlıcakla kalın. Allah rızası için ve lütfen kalın. Çünkü ülke, vatan ve tüm sevdiklerin için lütfen evinizde kalın. Birbirinizle kaldığınızda da sevgiyle ve aşkla bakın.” mesajını verdi.

– 65 yaş üstü taraftarlar bedava maç izleyecek

bu arada Yukatel Denizlispor, sahasında oluşturacağı ilk seyircili maçta 65 yaş üstü vatandaşlardan aidat alınmayacağını açıkladı.

Kulüpten yapılan açıklamada, “Eli öpülesi, 65 yaş üstü kıymetli büyüklerimiz; bugünlerde öncelikle kendi sağlığınız için evde kalmalı, devletimizin sizleri gözetmek amaçlı almış olduğu karara uymalısınız. Bugünlerde evde fazla sıkıldığınızı biliyor ve birincil seyircili maçımızda sizleri davetli etmekten onur duyacağımızı bilmenizi istiyoruz. 65 yaş üstü siz değerli taraftarlarımızın biletlerini ücretsiz yükleyeceğimiz, stadyumda sizlere sıkı sıkı sarılarak hasret gidereceğimiz birincil seyircili maçımızı sabırsızlıkla bekliyor, o zamana dek kendinize çok iyi bakmanızı diliyoruz.” ifadeleri kullanıldı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı