Süper Lig

BEYİD ’den ihtiyaç sahiplerine 100 destek kolisi

Beşiktaşlı Idareci ve İş İnsanları Derneği üyelerinin topladığı tutarla, Beşiktaş semtindeki 100 aileye yardım kolisi verdi.

Beşiktaş ilkeleri doğrultusunda çalışmalarını sürdüren ve Beşiktaşlılık duruşunu önemseyen Beşiktaşlı Yönetici ve İş İnsanları Derneği; ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu zorlu dönemde sosyal mesuliyet bilinci ile başlattığı takviye kampanyası ile gereklilik sahiplerine ulaştı.

Dernek üyelerinin gönüllülük esası ile katkıda bulunduğu destek kampanyasında kısa sürede 100 ailenin esas gıda ihtiyaçlarını karşılayacak tutar toplandı ve Beşiktaş semtinde bulunan ihtiyaç sahiplerine ulaştırıldı.

Yardımlaşmanın ve ihtiyaç sahiplerine dokunmanın Beşiktaşlılık duruşunun kayda değer özelliklerinden biri olduğunu vurgulayan Beşiktaşlı Yönetici ve İş İnsanları Derneği Başkanı Hakan Belgin; “Dernek olarak bugüne kadar olduğu gibi sosyal sorumluluk bilinci ile hareket etmeyi önemsiyoruz. Bu doğrultuda ülkemizin ve dünyanın içinde bulunduğu bu engebeli dönemde semtimizde yer alan gereklilik sahiplerine bir nebze de olsa yardımcı olmak istedik. Gönüllülük esası ile çıktığımız yolda çok kısa sürede bütün 100 ailenin esas yiyecek ihtiyacını karşılayacak tutarı topladık ve ürünleri de tedarik ederek ihtiyaç sahiplerine ulaştırdık. Ulaştığımız ailelere katkıda bulunabildiysek ne mutlu bize. Yardımların toplanması, ailelere ulaşılması ve dağıtımı sırasında can-ı gönülden emek veren, katkıda bulunan tüm dernek üyelerime teşekkürler. BEYİD olarak ilerleyen dönemlerde de sosyal mesuliyet faaliyetlerimize devam edeceğiz.” dedi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı