Süper Lig

Beşiktaş’tan Ulusal Dayanışma Kampanyası’na yardım

Beşiktaş Kulübü, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlattığı Milli Dayanışma Kampanyası’nı desteklediğini ifade eden bir mesaj yayımladı.

Kulüpten yapılan yorumlama şöyle;

Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın ‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ sözleriyle başlattığı Ulusal Dayanışma Kampanyası’nı candan destekliyor, aziz milletimizin koronavirüs salgını sebebiyle yaşanan huzursuz günleri birlik ve birliktelik içinde geride bırakacağına içten inanıyoruz.

Ahmet Nur Çebi başkanlığındaki Idare Kurulumuz ve Futbol A Takımımız bir araya gelerek gereklilik sahibi vatandaşlarımıza yardım etmek nedeniyle düzenlenen Ulusal Dayanışma Kampanyası’na 1 milyon 903 bin Türk Lirası af kararı almıştır.

Başkanımız Ahmet Nur Çebi, Milli Dayanışma Kampanyası’na desteğini, “Milli birliktelik ve dayanışma ruhu Beşiktaş’ın köklerine işlemiş bir duygudur. Evde kalalım, evde kalan gereksinim sahiplerine maddi ve manevi yardım olalım” sözleriyle açıklama etti.

Futbol A Takımımızdan Burak Yılmaz, gereksinim sahibi vatandaşlarımız için düzenlenen yardım kampanyası ile ilgili, “Toplum olarak böylesine zor günleri, el ele vererek ulusal beraberlik ve dayanışma ile aşmamız lüzum. Biz kenetlendiğimizde her türlü zorluğun üstesinden gelebiliriz. Ülkemizin yanındayız” ifadelerinde bulunurken; Atiba Hutchinson ise, “7 yıldır Türkiye de yaşıyorum, çocuklarım burada büyüdü. Bundan Böyle kendimi ve ailemi bu ülkenin bir parçası olarak hissediyorum. Böyle bir kampanya olunca futbolcu arkadaşlarımla bağışta bulunmak istedik. Dünya çapında yaşanan bu zorlukta Beşiktaşlı oyuncular olarak Türkiye’nin yanındayız” sözleriyle duygularını paylaştı.

‘Biz bize yeteriz Türkiyem’ diyor, bu arada Covid-19 salgınına aleyhinde en ön safta çaba eden sağlık neferlerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Beşiktaş JK

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı