Süper Lig

Beşiktaş’ta transfer görüşmelerine koronavirüs engeli

Beşiktaş’taki gelecek sezonun yapılanma çalışmalarını koronavirüs derinden etkiledi. Sergen Yalçın’ın göreve gelişinden sonra 2020-21 sezonu için erkenden çalışmalara başlayan siyahbeyazlı idare, genç ve maliyeti eksik oyunculardan kurulu bir kadro kurmak için mücadele veriyordu.

Transferden sorumlu yönetici Erdal Torunoğulları da mesaisinin büyük bölümünü yurt açık havada yaptığı aktarma görüşmelerinde geçiriyordu. Avrupa’nın büyük bölümünde liglerin askıya alınmış olması, bu görüşmelerin tamamını durma noktasına getirdi. Temaslar derhal telefon aracılığıyla yapılıyor lakin o da dinç değil.

HOCA’YA SORULACAK

Ahmet Nur Çebi başkanlığında yarın bir toplantı gerçekleştirecek olan siyah-beyazlı idare, gelecek sezonun yapılanması konusunda veri alışverişi yapacak. Toplantının başlıca maddesi aktarma olacak. Koronavirüsün yayılmasının artması durumunda yeni sezon için aktarma yapılmayabilir. Bu durumda mevcut sözleşmeleri sürekli oyuncular ve daha aşağı yapıdan gelecek takviyelerle sezona devam edilecek.

Ayrıca normalde yarın başlaması gereken bağış kampanyasına alternatif bir proje için hazırlık içinde olunduğu ve bu konunun da görüşüleceği gelen bilgiler arasında.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı