Süper Lig

Beşiktaş’ta koronavirüs için azami koruma

Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’ta koronavirüs tespit edilmesi sebebiyle futbol dünyası alarma geçerken, testlerini tamamlayan Beşiktaş’ta salgınla ilgili olumsuz bir durumun yaşanmamasına rağmen, tüm futbolculara izole bir halde kalmaları söylendi.

Uyruk Gazetesi’nden Serdar Sarıdağ’ın haberine göre, Başkan Ahmet Nur Çebi ve Asbaşkan Emre Kocadağ tedbir amaçlı tesislerde deneme yaptırdı. Öteki yöneticilerin ise ferdi olarak teste girdikleri aktarıldı. Siyah-beyazlı yöneticilerde koronavirüs şüphesi uyandıracak herhangi bir belirti bulunmadığı vurgulandı.

Beşiktaş’ta futbol dışındaki branşlarda da salgınla ilgili bir olumsuz şart yaşanmazken, kulüp çatısı altındaki sporcu, yönetici ve personelin evlerinde kaldıkları ve yükümlülük haricinde şüphesiz açık havada çıkmadıkları belirtildi. Siyah-beyazlı yönetim hem, evlerinde kalan sporcularla aralıksız irtibat halinde bulunuyor. Sporculardan muhtemel bir olumsuz gelişme durumunda kulüp doktorlarına mutlaka haber vermeleri istendi.

bu vesileyle kendilerini toplumdan izole eden siyah-beyazlı sporcuların evlerinde kişisel antrenmanlarına devam ettikleri bildirildi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı