Süper Lig

Beşiktaş’ın planı futbolcuları ikiye böldü!

Beşiktaş’ın saha çalışmalarını tekrar başlatma kararı alması büyük yankı buldu. Oyuncuların büyük çoğunluğunun bu planı kabul etti. Yabancıların ağırlıkta olduğu bazı isimlerin ise bu fikre soğuk baktıkları belirlendi. Uyruk Gazetesi’nden Serdar Sarıdağ’ın haberi şu şekilde…

Eskiz gönderildi

Beşiktaş’ta yönetim ve teknik heyetin saha çalışmalarını bitmiş başlatma kararı alması büyük yankı buldu. İki ya da üçerli gruplar halinde oyuncuları tesislerde antrenmana hariç tutmak isteyen siyah-beyazlılar hazırlanan taslağı tüm takıma gönderdi. Oyuncuların büyük çoğunluğunun bu planı kabul ettiği ve gruplar halinde de olsa tesislerde idmana çıkmak istedikleri öğrenildi.

‘Risk altındayız’

Yabancıların ağırlıkta olduğu bir takım isimlerin ise bu fikre soğuk baktıkları belirlendi. Evden çıkıp koronavirüs kapmaktan korkan oyuncuların virüsü kendi ailelerine de bulaştırma riski sebebiyle tesislere dönme düşüncesine karşısında oldukları kaydedildi. Yönetimin ise hekim raporları doğrultusunda hareket edileceğini belirterek oyunculara teminat verdiği ifade edildi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı