Süper Lig

Beşiktaş’ın aktarma stratejisi: “Sergen Öğretmen ne derse o”

Beşiktaş, yeni sezon ile ilgili stratejisini belirledi. Konu hakkında Sabahtan gazetesinin sorularını yanıtlayan asbaşkan Emre Kocadağ açıklamalarda bulundu.

İşte Emre Kocadağ’ın açıklamaları:

“Transferde iki kriterimiz var. Bunlardan birincisi hocamızın isteğinin olması. Katiyen Sergen Yalçın’ın isteği haricen bir görüşmemiz olmayacak. Sözleşmesi sezon sonunda bitecek futbolcularımızla ilgili olarak ilk önce hocamızdan rapor bekliyoruz. Demin bu rapor bize gelmedi. Sergen hocanın kalmasını istek ettiği futbolcularla görüşme sağlayacağız.”

“ŞU AN MAAŞ YÜKÜMÜZ FAZLA POZITIF”

“İkinci ölçüt ise federasyondan tarafımıza verilecek bütçe. Şu lahza ücret yükümüz fazla ve federasyon yeni sezon için bütçesini bize ilettiğinde neler yapabileceğimize bakacağız, bu bizim açımızdan fazla manâlı, önümüzü o şekilde göreceğiz. Bize sunulacak bütçe şartları içerisinde yeni sözleşmeler ve transfer hamleleri yapabiliriz. Şartlarımıza uyan isimlerle devam edip, uymayanlarla yolları ayırmak zorunda kalacağız. Henüz federasyon açıklamamışken bu konuda adım atamayız.”

“DORUKHAN’LA DEVAM ETMEK İSTİYORUZ”

“Dorukhan Toköz, Beşiktaş’ın sözleşmeli futbolcusu. Bizimle 2021’e değin mukavelesi bulunuyor. Dorukhan Beşiktaş’ta kalmayı, biz de onun kulübümüzde devam etmesini istiyoruz. İki taraf adına da konuşmam icabında kontrat imzalama konusunda istekliyiz. En Az müşterekte buluşarak görüşmelerimizden netice alacağımızı ve sözleşme imzalayacağımızı düşünüyorum.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı