Süper Lig

Beşiktaş yönetiminden Gökhan Gönül ve Caner Erkin sözleri

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, sözleşmeleri sezon sonu bitecek olan Caner Erkin ve Gökhan Gönül ile ilgili ”Benim oyunculardan aldığım izlenime göre, Caner ve Gökhan başlangıçta bizimle görüşecekler” dedi.

Beşiktaş Asbaşkanı Emre Kocadağ, aktarma süreci, sözleşmesi bitecek olan oyuncularla ilgili Haber Global ’e konuştu. Kocadağ adı Beşiktaş ile anılan Alanyaspor ’un futbolcusu N ’Sakala ile ilgili ”Fazla futbolcuyla temas halindeyiz ama basında yazıldığı gibi anlaşma yok. Röportaj aşamasındayız. Salgından önce çalışmalarımız başlamıştı ama şu lahza uzlaşma konusunda telaş etmeyeceğiz. Önce piyasayı görelim” yorumunu yaptı.

‘ZATEN BAĞIMSIZLIK KALACAKLAR ’

Kocadağ, sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Caner Erkin ve Gökhan Gönül ile ilgili ise ”Caner ve Gökhan ’ın sözleşmeleri sezon sonunda bitiyor. Benim oyunculardan aldığım izlenime tarafından, Caner ve Gökhan başlangıçta bizimle görüşecekler. Kulübün gerçekleri ve hocamızın raporuyla birlikte değerlendirip bir karar vereceğiz. Kendi şartlarımıza uyarsa Beşiktaş için kıymetli oyuncularla sürdürmek istiyoruz. Anlaşamazsak da zaten sezon sonunda serbest kalacaklar” ifadelerini kullandı.

Feyenoord ’da forma giyen Oğuzhan Özyakup ile ilgili de konuşan Emre Kocadağ ”Oğuzhan Özyakup, Beşiktaş ’ın sözleşmeli futbolcusu. Hollanda onun için bir hava değişimi oldu. Seneye aramıza katılacak” dedi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı