Süper Lig

Beşiktaş ’ta hazırlıklara Dorukhan Toköz damga vuruyor! ‘Hiç sakatlanmamış gibi… ’

Beşiktaş, sezona dönüş için hazırlıklarını sürdürürken çalışmalarda Dorukhan Toköz ve Erdoğan Kaya damga vuruyor. Uzun bir sakatlıktan iyice hazırlanmış dönen Dorukhan, futbol özlemiyle çalışmalarda yıldızlaşıyor. Ayrıca 2001 doğumlu stoper Erdoğan Kaya da performansıyla alkış alırken kalan 8 haftada Sergen Yalçın’ın rotasyonda elini rahatlatıyor.

Süper Lig ’de askıya alınan sezona 12 Haziran ’da dönüş yapılacak. Kulüpler buna tarafından Futbola Dönüş Protokolü çerçevesinde hazırlıklarını sürdürürken corona virüsü krizini atlatan Beşiktaş da çalışmalarını tam gaz sürdürüyor.

Sergen Yalçın ve ekibinin yönetiminde gerçekleşen çalışmalara şu belli başlı değin Dorukhan Toköz damga vuruyor. Uzun bir diz sakatlığı geçiren Dorukhan hakkında “yarı hiç sakatlık geçirmemiş gibi” yorumları yapılırken genç oyuncunun rehabilitasyon sürecinde kendine mükemmel baktığı gözlemleniyor.

Son çift kale maça damga vuran Dorukhan Toköz ’ün yüzde 100 ’le dönüşü milli ekip için de bir sevindirici haber olarak öne çıkıyor. öte yandan altyapıya da gözünü çeviren Beşiktaş ’ta Sergen Yalçın ’ı mutlu eden bir diğer ad ise Erdoğan Kaya oldu.

İLGİLİ HABER Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi`nin testi negatif çıktı Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi`nin testi olumsuz çıktı

Erdoğan Kaya yüzleri güldürdü!

Savunmanın merkezinde tahsis yapan 2001 doğumlu genç oyuncu sergilediği performansla teknik heyetin yüzünü güldürdü. Muhtemel bir sıkışık fikstürde geniş kadroların ön plana çıkması beklenirken Erdoğan ’ın, Sergen Yalçın ’ın elini rotasyonda epeyce rahatlatması bekleniyor. Genç oyuncu kalan sekiz haftada ara sıra vakit alacağı düşünülüyor.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı