Süper Lig

Beşiktaş ’ta Başkan Ahmet Nur Çebi ve Burak Yılmaz ’dan maaş indirimi görüşmesi!

Corona virüsü salgını ardından futbol ekonomisinin nasıl olacağı merak edilirken, Avrupa´da futbol takımları oyuncu maaşların indirime gitmeye başlamıştı. Türkiye´de hemen şimdi bu konuda maddi bir adım atılmazken, Beşiktaş´ta bugün gerçekleştirilen antrenman ardından başkan Ahmet Nur Çebi, futbolculardan Burak Yılmaz ile bir araya geldi.

Takriben 1 aylık aranın gerisinde sahaya inen Beşiktaş ’ta, ekip kaptanı Burak Yılmaz, antrenman ardından tesislerden ayrılmayıp Başkan Ahmet Nur Çebi ile bir görüşme gerçekleştirdi. Futbolcularla yapılan görüşmede yer alan öteki bir ad ise Futbol A.Ş Başkan Vekili Cenk Sümer oldu.

Cenk Sümer, tesislere girerken basın mensupları göre sorulan sorulara, “Çalışmalara devam ediyoruz. Oyuncularla ayrıca finansal konular keza de yeni sezon için görüşmeler yapıyoruz. Nasıl olur, nasıl yapacağız onları konuşacağız” cevabını verdi.

İLK ÇALIŞMA SONA ERDİ

Öğle saatlerinde futbolcular Burak Yılmaz, Adem Ljajic, Domagoj Vida, Umut Nayir ve Utku Yuvakuran, antrenörler Modern Atan ve Stefano Morena gözetiminde antrenmana çıktı. 1 ay sonradan gelinen tesiste antrenman öncesinde futbolculara sağlık durumu kontrollerinin yapıldığı öğrenilirken, aradaki uzaklık korunarak çalışıldığı belirtildi.

DHA

İLGİLİ HABER Son dakika | Beşiktaş Ümraniye`de idmanlara başladı Son dakika | Beşiktaş Ümraniye`de idmanlara başladı

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı