Süper Lig

Beşiktaş paylaşımı nedeniyle Bursaspor ’dan gönderilen Yiğit Şengil ’e siyah-beyazlılardan davet

Bursaspor altyapısında forma giyerken Beşiktaş’la ilgili olarak yaptığı paylaşım nedeniyle kulüple ilişkisi kesilen 16 yaşındaki Yiğit Şengil, Beşiktaş kadar antrenmana davet edildi. Genç futbolcu, beğenilmesi durumunda kulüp bünyesine dahil edilecek.

Bursaspor forması giyen ve geçtiğimiz hafta sosyal ağ hesabından ‘Var bir hayalimiz ’ diyerek Beşiktaş forması paylaşan Yiğit Şengil ’in yeşil-beyazlı kulüple ilişiği kesilmişti. Yaşanan durum ardından Beşiktaş Yönetimi harekete geçti ve 16 yaşındaki oyuncuyu denemeye edinmek için çağırdı.

Beşiktaş ile antrenmana çıkacak olan genç futbolcu, beğenilmesi durumunda siyah-beyazlı ekipte kalacak. Beşiktaş kadar arandığını sosyal medyadan duyuran genç oyuncu, şu ifadeleri kullandı:

“Sevgili futbol camiası, yaşanan olayı herkes biliyor. Yaşımın verdiği heyecanla yaptığım paylaşımın/hatanın buralara değin geleceğini hiç düşünmemiştim. Ilk Önce Bursaspor taraftarlarına ve yönetimine, bu konuyla ilgili şunu anlatmak istiyorum; yapmamam gereken bir paylaşım yaptığımı kabul ediyorum. Fakat bu olay belki de hayallerime attığım ilk adım olacak.

İLGİLİ HABER Beşiktaş paylaşımı pahalıya patladı! Kulüpten gönderildi Beşiktaş paylaşımı pahalıya patladı! Kulüpten gönderildi

 

Çocukluğumda gol yediğimiz vakit ağladığım, gol attığımızda ise evi yıktığım, uğruna her şeyi verebileceğim hayalim Beşiktaş. Olayın birincil duyulduğu andan itibaren Beşiktaş taraftarının kısa sürede harika desteği ile karşılaştım. 16 yaşımda Beşiktaş taraftarı ile tanışmam inanılmaz bir durum olarak beni fazla olgunlaştırdı.

#benBeşiktaşlıyım pic.twitter.com/HazujcH28U

— yigitsengil (@SengilYigit) May 20, 2020

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı