Süper Lig

Beşiktaş idmanında neler yaşandı? Yarın tesislere gidecek isimler…

Corona virüsü salgını sonrası liglere ara verilmesi nedeniyle çalışmalarını bir süredir evinde sürdüren Beşiktaş, futbolcuların ricası üzerine Nevzat Demir Tesisleri’ne döndü.

Süper Lig’in corona virüsü nedeniyle tatil edilmesinin ardındaki çalışmalarına bir fazla sporcu gibi evden devamlı Beşiktaşlı futbolcular tesislere döndü. Hazırlanan programlar doğrultusunda bireysel antrenmanlarını sürdüren futbolcuların, Nevzat Demir Tesisleri ’nde antrenman yapabileceği belirtildi. Uzun süredir kapalı olan tesislerin kapıları bugün itibari ile açıldı. Tesislerde çalışma isteğinin oyuncular göre geldiği ve kaptan Burak Yılmaz yoluyla yönetime iletildiği öğrenildi.

İDMANDA NELER YAŞANDI?

Siyah beyazlılarda bugün gerçekleştirilen antrenmanda Burak Yılmaz, Ljajic, Atiba ve Umut Nayir gibi isimler kondisyoner Stefano Marrone ve tezgâhtar antrenör Çağdaş Atan ile birlikte ilk çalışmasını gerçekleştirdi.

-Futbolcular evlerinde idman kıyafetlerini giyip ayrı olarak özel araçlarıyla tesislere giriş yaptı.

-Soyunma odalarına antre yasaklandı. Futbolcular ve 2 antrenör haricen hiçbir personel tesislere alınmadı.

-5 futbolcu alıştırma yaparken teknik ekibin kontrolü aşağıda birbirleriyle yaklaşmadı ve mesafe korundu.

-İdmanın arkasından duşların kapalı olması sebebiyle arabalarına binen futbolcular, direkt evin yolunu tuttu.

YARIN İDMANA KİMLER ÇIKACAK?

Siyah beyazlı futbolcular her gün kayıtlı gruplarla tesislerde idman yapabilecek. Evvelden isimleri belirlenecek oyuncular ufak gruplara ayrılarak; sosyal mesafe kuralından imtiyaz vermeden sahaya çıkıp çalışacaklar. Önlemler çerçevesinde tesislerdeki çalışan sayısı da minimumda tutulmaya itina gösteriliyor.

Beşiktaş ’ta yarın Nevzat Demir Tesisleri ’nde idmana çıkacak isimler de kesin oldu:  Tyler Boyd, Necip Sakin, Caner Erkin, Güven Yalçın, Gökhan Gönül.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı