Süper Lig

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi ’nin testi olumsuz çıktı

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi corona virüsünü yendi. Geçen hafta yapılan deneme sonucu pozitif olan Çebi, 1 haftalık tedavinin arkasında süreci atlattı. Çebi’nin testi olumsuz çıktı. Kulüpten konuyla ilgili olarak devlete ait bir izah etme yapıldı.

Beşiktaş Başkanı Ahmet Nur Çebi corona virüsünü yendi. Geçtiğimiz hafta yapılan testler sonrasında Covid-19 test sonucu artı çıkan Ahmet Nur Çebi ’nin tedavisine hemen başlanmıştı. Hastaneye yatmasını gerektirecek bir durum olmadığı için süreci evde geçiren Çebi, bu süreçte akciğer tomografisi de çektirdi.

Çebi, ilaç tedavisiyle evinde gözlem altında tutuldu. Beşiktaş Başkanı ’nın son yapılan deneme sonucunun negatif çıkması ise yüzleri güldürdü. Beşiktaş ’ta son yapılan testlerde herhangi bir fazla vakaya rastlanmamıştı. Başkan Çebi ’nin de testinin negatif çıkmasıyla birlikte siyah-beyazlı kulüpte fazla olgu kalmadı.

Kulübün açıklamasında şu ifadeler yer aldı:

“Başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebi ’ye, 13.05.2020 tarihli pozitif netice alınan Covid-19 testinin ardından yapılan Antikor tarama testi ve 21.05.2020 tarihli Covid-19 testi ile klinik tarama çalışmaları negatif sonuçlanmıştır. Başkanımız Covid-19 enfeksiyonu ile ilgili herhangi bir belirti göstermemekle birlikte gerekli takip ve izolasyon süreci Sağlık Bakanlığımızın önerileri doğrultusunda devam etmektedir.

Idare Heyeti üyelerimize de ilgili tarihlerde yapılan tüm Covid-19 testleri olumsuz sonuçlanmıştır.

Kamuoyuna hürmet ile duyurulur.

Dr. Tekin Kerem Ülkü”

Başkanımız Sayın Ahmet Nur Çebi’nin ve Idare Heyeti Üyelerimizin Sağlık Hakkında Bilgilendirme

https://t.co/YnfaOdiuz3 pic.twitter.com/spGB7Rcnt3

— Beşiktaş JK (@Besiktas) May 22, 2020

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı