Süper Lig

Babel ’in ödenti tartışması Hollanda ’da gündem oldu!

Galatasaray’ın Hollandalı yıldızı Ryan Babel’ın bir politikacı ile sosyal ağ üzerinden yaşadığı diyalog ülkesinde gündem oldu.

Galatasaray ’ın Hollandalı oyuncusu Ryan Babel, politikacı Lilian Marijnissen ’in kendisiyle ilgili yaptığı açıklama sonrası ülkede gündem oldu. Elindeki ‘Vergisiz Zenginlik ’ kitabıyla poz veren Babel fotoğrafını sosyal medyadan paylaştı. Feyenoordlu futbolcu Jens Toornstra ise, “Bence hemşireler çok daha artı kazanmalı, biz futbolcular ise çok daha az” biçiminde yaptığı yorumla manşete çıktı.

Hollandalı politikacı Lilian Marijnissen de, Babel ’in fotoğrafı ile Toornstra ’nın sözlerini paylaşarak, “Farkı bulun” yazdı.

‘DİYALOĞA GİRMEKTEN KEYİF ALIR… ’

Babel, “Eğitimsiz biri, farkında olmadığı konularda fikrini dile getirmeye çalışır. Hatalı anladığı konularda diyaloğa girmekten keyif alır. Ancak, hatalı konularla insanların gündeminde yer olmak istemem” cevabını verdi.

‘İNSANLARIN TEDAVİ GÖRMESİNE YARIYOR ’

Politikacı Marijnissen, Babel ’e yanıt olarak, “Bu konu hakkında konuşalım. Ödediğin vergiler, şu lahza insanların tedavi görmesine, destek almasına yarıyor. Hatta, bazen o vergilerle futbol oynadığın stadyumlar yapılıyor.” ifadelerini kullandı.

Zoek de verschillen pic.twitter.com/7QLrGAZFRX

— Lilian Marijnissen (@MarijnissenL) May 8, 2020

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı