Süper Lig

Aytemiz Alanyasporlu futbolcular antrenmanları kişisel yapacak

Yeni alıcı koronavirüs (Kovid-19) sebebiyle liglerin ertelendiği Türkiye’de, Süper Lig ekibi Aytemiz Alanyaspor’da 4 jurnal iznin peşinde futbolcuların evlerinde veya kulüp tesislerinde bireysel olarak antrenmanlara devam etmesine karar verildi.

Akdeniz temsilcisi Aytemiz Alanyaspor’un açıklamasında, daha önce 24 Mart’ta başlatılacağı belirtilmiş idmanların ikinci bir duyuruya dek tesislerde takım halinde yapılmayacağı bildirildi.

Futbolcuların evlerinde ya da kulüp tesislerinde kişisel olarak antrenmanlara devam etmelerine karar verildiği aktarılan açıklamada, şu ifadeler yer aldı:

”Futbolcularımız bu süreçte haftanın her günü saat 11.00 ile 17.00 arasında kulüp tesislerimize gelerek bireysel antrenmanlarını yapabilecek. Duruma büyük bir hassasiyetle yaklaşarak, gerekli tedbirleri bölge kulübümüz, bu süreçte futbolcularımızın evlerinde kalması için gerekli uyarıları yinelemiştir. Sağlık ekibimizin de salgınla ilgili süreci büyük bir özenle peşine düşüp takip ederek, takımımızın sağlık durumuyla yakından ilgilendiğini belirtir, kamuoyunun bilgisine sunarız.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı