Süper Lig

Antalyasporlu futbolcular telekonferansla antrenmanlara devam ediyor

Fraport TAV Antalyaspor’da futbolcular, telekonferans sistemiyle antrenmanlarını sürdürüyor.

Kulüpten yapılan yazılmış açıklamaya tarafından, yeni herif koronavirüs (Kovid-19) salgını nedeniyle Süper Lig’in ertelenmesinin peşinde izne meydana çıkan ve ikinci bir duyuruya değin tesislerde antrenman gerçekleştirmeyecek kırmızı-beyazlılar, çalışmalarını telekonferansla yapmaya devam ediyor.

Futbolcular, kendilerine teknik takım göre verilen özel programları her gün uygularken, iki günde bir gerçekleştirilen telekonferansla bir araya gelerek keza ekip olgusunu yaşamaya devam ediyor hem de eş zamanlı olarak teknik takım göre son durumları takip ediliyor.

Telekonferansla gerçekleştirilen antrenmana Antalya’da bulunan futbolcular evlerinden, Hakan Özmert Sakarya’dan, Charles Silva Brezilya’dan, Ferhat Kaplan Çanakkale’den, Yekta Kurtuluş İzmir’den, Veysel Sarı İstanbul’dan, Eren Albayrak Bursa’dan katıldı.

Teknik direktör Tamer Tuna denetiminde ve antrenörler nezaretinde gerçekleştirilen antrenman, yaklaşık 1 saat sürdü. Futbolcular, yarın kendilerine bahşedilen programa kadar kişisel antrenmanlarına devam edecek.

Kırmızı-beyazlı futbolcular, 28 Mart Cumartesi günü baştan telekonferans antrenmanı ile bir arada alıştırma imkanı bulacak.

 
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı