Süper Lig

Ankaragücü’nden kampanyaya 100 bin lira yardım

MKE Ankaragücü Yönetim Kurulu’nun “Ulusal Dayanışma Kampanyası”na 100 bin lira destekte bulunduğu bildirildi.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu “Milli Dayanışma Kampanyası”na idare heyeti üyelerinin de destek verdiği kaydedildi. 

Açıklamada, “Ülkemizin ulusal birlik ve beraberliğe gereklilik duyduğu bu hassas dönemde idare kurulumuz, Cumhurbaşkanı’mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın başlatmış olduğu bu kampanyaya 100 bin lira katkıda bulundu.” ifadeleri yer aldı. 

Konuyla ilgili kulüp başkanı Fatih Mert de “Kişisel yardımlarımızın yanında yönetim kurulu olarak da Sayın Cumhurbaşkanı’mızın başlatmış olduğu ‘Milli Dayanışma Kampanyası’na yardım oluyoruz. Koronavirüs ile mücadele konusunda canlarını hiçe sayarak insanların sağlığını kurtarmak için uğraşan doktorlarımıza ve sağlık personelimize şükranlarımı sunuyorum. Bu virüsle mücadeleyi, bu zorlu süreci el birliği ile dayanışma içerisinde atlatacağımıza inanıyorum. Koronavirüsten etkilenen vatandaşlarımıza ivedi şifalar diliyorum. Hayatını kaybedenlere yüce Allah’tan rahmet diliyorum.” paylaşımında bulundu. 

 
Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı