Süper Lig

Ankaragücü Başkanı Fatih Mert: “Durdurma doğru karar”

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert, yeni müşteri koronavirüs (Kovid-19) salgını önlemleri kapsamında liglerin ertelenmesiyle ilgili, “Kararı son derece olumlu buluyorum. Besbelli küresel bir salgın var.” dedi. 

Fatih Mert, AA muhabirine yaptığı açıklamada, MKE Ankaragücü Kulübü olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sağlık Durumu Bakanlığının, Kovid-19 önlemleri dahilinde aldığı tüm kararları desteklediklerini ve göstermek için her türlü gayreti sarf ettiklerini belirtti. 

Liglerin ertelenmesi ile ilgili alınan kararı son derece olumlu bulduklarını vurgulayan Mert, “Besbelli küresel bir salgın var. Tüm dünya bundan etkilendi. Bizler de spor kulüpleri olarak etkileniyoruz. Devletimizin vaktinde aldığı tedbirler doğru ülke olarak inşallah bu salgını en hasarsız şekilde atlatacağız.” diye konuştu.

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Mert, şunları kaydetti:

“Geçen hafta alınan seyircisiz oynama, perşembe günü alınan askıya alma kararlarını destekliyoruz. Bundan sonraki süreçte kulüp olarak devletimizin aldığı kararlara göre yolumuza devam edeceğiz.  bu arada ülkemizin ve dünyanın bu virüsten bir lahza önce kurtulmasını ve herkesin sıradan hayatına hızlı bir şekilde dönmesini temenni ediyorum.” 

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Fatih Mert, yeni herif koronavirüs (Kovid-19) salgını önlemleri kapsamında liglerin ertelenmesiyle ilgili, “Kararı son derece olumlu buluyorum. Apaçık küresel bir salgın var.” dedi. 

Fatih Mert, AA muhabirine yaptığı açıklamada, MKE Ankaragücü Kulübü olarak Gençlik ve Spor Bakanlığı ile Sağlık Bakanlığının, Kovid-19 önlemleri kapsamında aldığı bütün kararları desteklediklerini ve göstermek için her türlü gayreti sarf ettiklerini belirtti. 

Liglerin ertelenmesi ile ilgili alınan kararı son derece olumlu bulduklarını vurgulayan Mert, “Ortada küresel bir salgın var. Bütün dünya bundan etkilendi. Bizler de spor kulüpleri olarak etkileniyoruz. Devletimizin vaktinde aldığı tedbirler bir uçtan bir uca ülke olarak inşallah bu salgını en hasarsız şekilde atlatacağız.” diye konuştu.

MKE Ankaragücü Kulübü Başkanı Mert, şunları kaydetti:

“Geçen hafta alınan seyircisiz oynama, dün alınan askıya alma kararlarını destekliyoruz. Bundan sonraki süreçte kulüp olarak devletimizin aldığı kararlara tarafından yolumuza devam edeceğiz.  bu vesileyle ülkemizin ve dünyanın bu virüsten bir an önce kurtulmasını ve herkesin sıradan hayatına süratli bir şekilde dönmesini temenni ediyorum.” 

 
Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı