Basketbol

Anadolu Efes, Valencia Basket maçına 90 ’lı yılların nostaljisiyle

THY Avrupa Ligi ’nin 29. haftasında İspanya temsilcisi Valencia Basket ’i 12 Mart Perşembe günü konuk edecek Anadolu Efes, bu maçta 90 ’lı yılların esintisiyle uğraş edecek.

Anadolu Efes Kulübünden yapılan açıklamaya kadar lacivert-beyazlı takım, 1990 ’lı yılların tasarım dinamiklerinden esinlenilerek üretilen konsept formayla sahada yer alacak.

Formalar, basketbolseverler için satışa da sunulacak. Taraftarlar, sınırlı sayıdaki formaları salon içerisindeki Sportive standından temin edebilecek.

Anadolu Efes ’in 1996 ’da kazandığı ve Türkiye ’nin kulüpler düzeyinde basketboldaki ilk başarısı olan Koraç Kupası da maç günü Sinan Erdem Spor Salonu ’ndaki yerini alacak. Kupa, basketbolseverlerin resim çekebilmeleri için fuaye alanında bulunacak.

Sinan Erdem Spor Salonu ’ndaki fuaye alanı ise 90 ’lar sokağı ile Anadolu Efes taraftarlarının sık sık gidilen yer yeri olacak. Bu sokakta 90 ’lı yılların en büyük eğlenceleri basketbolseverleri bekleyecek. Taraftarlar, 90 ’lar sokağında; playstation classic, atari makineleri, langırt, hava hokeyi ve basketbol şut makinesinin yanı sıra sek-sek, hulahop, taso, oyuncu kartları ve ip atlama alanlarını ziyaret edebilecek.

Taraftarlar, hem 90 ’lı yılların en akılda kalan müzikleriyle doymuş bir akşam yaşayacak.

AA

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı