Basketbol

Anadolu Efes Genel Direktörü Alper Yılmaz: Liglerden bir ay önce

Anadolu Efes ’in anonsörü Mustafa Özben moderatörlüğünde düzenlenen etkinlikte Alper Yılmaz, “Bu dönemde taraftarlarımızla buluşmak bizi fazla mutlu ediyor. Kovid-19 sebebiyle vefat eden taraftarımız Seyfullah Yılmaz öncelikle elde etmek üzere hayatını kaybeden bütün vatandaşlarımıza Allah ’tan rahmet, hastalara da acil şifalar diliyoruz. Keza dünyadaki ayrıca de Türkiye ’deki gelişmeleri yakından peşine düşüp takip ediyoruz. defalarca olduğu gibi Kovid-19 salgını ardından da yer aldığımız bütün organizasyonlarda ayrıca bu sezon hem de gelecek sezonlarda hedefimiz en üstteki seviyede yer elde etmek olacak. Yine yüksek hedefleri olan bir takım olacağız.” ifadelerini kullandı.

“Liglerin başlamasından bir ay önce çalışmalarımıza başlayacağız”

Anadolu Efes Spor Kulübü Genel Direktörü, THY Avrupa Ligi ve ING Basketbol Süper Ligi ’nin muhtemel açılış dönemi ile ilgili de şu bilgileri paylaştı:

Liglerin başlamasından bir ay önce bu konuda bilgilendirmeleri alacak ve çalışmalarımıza başlayacağız. Mümkün karantina süreçleri de düşünülerek takımlara iki-üç haftalık hazırlık süreci verilecek. Natürel ama liglerin hangi formatta devam edeceği belli değil. Bu konuda Euroleague yönetimi ve Türkiye Basketbol Federasyonu ile görüşüyoruz. Bazı oyuncularımız ülkelerine dönerken bir takım oyuncularımız da İstanbul ’da kaldı. Tüm oyuncularımızla sürekli görüşüyor ve afiyet durumlarını yakından takip ediyoruz. Oyuncularımızın tümü, sezonun kalanı için çok motive olmuş durumdalar.

Alper Yılmaz, Anadolu Efes ’in partnerlik anlamında da en başarılı dönemini yaşadığının altını çizdi.

Yılmaz, son olarak salgın döneminde büyük özveri ortaya koyan afiyet çalışanlarına da teşekkür ederken, “Dijital Taraftar Buluşması”na katılan tüm basketbolseverler adına sağlık durumu çalışanlarına Kahve Dünyası ’nın hazırladığı “Kahramanlarımıza” kutularından göndereceklerini belirtti.

AA

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı