Süper Lig

Alpaslan Öztürk’ten Fenerbahçe açıklaması

Göztepeli Alpaslan Öztürk, TRT Spor’a verdiği röportajda hayalinin büyük takımlarda ve Avrupa’da oynamak olduğunu söyledi. Koronavirüs sebebiyle evinden canlı yayına bağlanan 26 yaşındaki futbolcu, evde geçen günlerini ve ileriye dönük hedefleriyle ilgili konuştu.

Alpaslan, Ulusal Takım ile ilgili sorulan soruya, “Ulusal Takım’a girmek için elimden gelenin fazlasını yapacağım ve gireceğime de inanıyorum” şeklinde yanıt verdi.

Göztepe’nin sıkı savunma oyuncusu kulüp bazında da hedefini açıkladı. Takımıyla 1 sene daha sözleşmesi olduğunu belirten Alpaslan, “Genç bir Türk futbolcusu olarak hedeflerim arasında daha ileriye dönük Avrupa var. Büyük takımlarda oynamak isterim, emrindeki Göztepe de büyük bazı oysa ailem ve çocuklarım İstanbul’da yaşıyor, bütün düzenim orada, o yüzden İstanbul takımları da olabilir lakin öncelik Avrupa” sözlerini sarf etti.

FENERBAHÇE’DEN TEKLİF

Fenerbahçe’den de teklif aldığı hatırlatılan sıkı savunma oyuncusu, “İki tarafın da mutlu olabileceği bir noktada birleşilirse niçin olmasın! Ben Göztepe’yi deyüzüstü ele vermek istemem. Onların da mutlu olacağı şekilde gerçekleşirse güzel olur” ifadelerini kullandı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı