Süper Lig

Ali Ravcı: Bir yük olduğu reel

Yeni Malatyaspor Sportif Direktörü Ali Ravcı, takımın hazırlıklarıyla ilgili yaptığı açıklamada, “Emrindeki diğer takımlarda da olduğu gibi bizim takımda da ayrıca maddesel, keza de psikolojik bir siklet olduğu görülen bir hakiki” dedi.

Yeni Malatyaspor ’un Sportif Direktörü Ali Ravcı, yaptığı değerlendirmede çalışmalarının günde çift antrenman temposuyla devam ettiğini belirterek, bir vakit daha bu şekilde devam edeceklerini kaydetti.

Yeni Malatyaspor olarak ligin kalan bölümüne iyi bir açılış yapmak istediklerini kaydeden Ravcı, “Takım olarak çalışmalarımız devam ediyor. Ast diğer takımlarda da olduğu gibi bizim takımda da ayrıca maddi, hem de psikolojik bir tartı olduğu görülen bir hakiki. Bir kaç gündür de sıcak havaların futbolcuları zorlamaya başlaması birazcık tempomuzu etkiledi. Onun açık havada hocamızın programı doğrultusunda günde çift antrenmanla şiddet depoluyoruz. Pek tahmin ediyorum futbol dünyası daha önce böyle bir durumla karşı karşıya kalmamıştır. Tüm dünyada futbol kulüpleri baskı günlerden geçiyor. Bu günleri inşallah en hasarsız şekilde geride bırakırız. Yan ligin açılış tarihiyle ilgili farklı senaryolar dillendiriliyor. Ne süre başlar, nasıl olur şimdilik kestirmek kuvvet görünüyor” diye konuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı