Süper Lig

Ali Koç’un görüştüğü ad; Laurent Blanc

Lige bahşedilen arada teknik direktör arayışlarına sürekli Fenerbahçe’de rota en ince ayrıntısına kadar tanıdık olmayan çalıştırıcıya çevrildi.

Sözcü Gazetesi’nden Sercan Hamzaoğlu’nun edindiği bilgilere göre, Takımı yeni sezonda yabancı bir isme teslim etme kararı bölge sarı-lacivertlilerde başkanı Ali Koç’un da yakın arkadaşı olan Fransız teknik adam Laurent Blanc gündeme geldi. Ali Koç, Blanc’la bir ön mülâkat de yaptı.

Adaylar arasında bulunan Mircea Lucescu ve Christoph Daum’la da dirsek temasında olan sarı-lacivertliler, alternatif isimlere de bakıyor. Sarı-lacivertliler, yeni sezonun teknik heyeti için yüzde 95 yabancı biri isimle anlaşacak.

EROL BULUT’A SICAK BAKILMIYOR

Fenerbahçe’de çok minik bir olanak de olsa yerli bir hocayla devam edilmesi de gündemde. Yerli adaylar arasında en çok konuşulan isim olan Erol Bulut’a çok artı sıcak bakılmadığı öğrenildi.  Bütün planlarını tanıdık olmayan bir teknik direktör üzerine kuran Fenebahçe, lige ara verilmesini bu yönde avantaja çevirerek geniş bir manevra alanına sahip olacak.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı