Süper Lig

Ali Çetin: Oynamaya hazırız, önlemleri elden bırakmıyoruz

Süper Lig ekiplerinden Yukatel Denizlispor’da Başkan Ali Çetin, corona virüs salgınıyla 19 Mart’ta ara bahşedilen maçların her yerde başlama tarihinin ertelenebileceğini söyledi.

Kulüpler Birliği Vakfı olarak görüşme yapacaklarını andıran Ali Çetin, “Sağlık açısından bezginlik yaşamış kulüplerimiz var. Afaki bir durum olmazsa Türkiye Futbol Federasyonu ’nun aldığı karar çerçevesinde lig oynanır diye düşünüyorum. Ancak öteki durumlarda maçların 12 Haziran ’daki başlama tarihi ertelenebilir” dedi.

Başkan Çetin, takımlarının corona virüs tedbirlerini elden bırakmadan antrenmanlarını sürdürdüğünü açıklama etti.

Oyuncuların sağlığını ön planda tutarak hareket ettiklerini vurgulayan Çetin, “Biz Denizlispor olarak oynamaya hazırız. Önlemleri elden bırakmıyoruz. Her hafta kulüpler corona virüs testi yaptırıyor. Almanya ’da ligler başladı. Her zamanki gibi futbol oynandı. Saha içinde bir ayrım göremedim. Biz hastalıkla yaşamasını öğrenmeliyiz. Denizli ’de fabrikalar çalışıyor. İnsanlar meslek yerlerinde çalışmaya devam ediyor. Hayat devam ediyor. Gereken tedbirleri alıp önümüze bakmamız gerekiyor” diye konuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı