Süper Lig

Alex Telles: “Jardel’i aşmak üzere edinmek inanılmaz”

Bir dönem Galatasaray forması giyen Alex Telles ve Mario Jardel, Porto formasıyla eşdeğer sayıda gol attılar. Jardel, attığı gol sayısını aşmak üzere olan Telles’e övgüler yaptı.

Mario Jardel, Porto’da forma giydiği dönemde takımı adına 21 gol attı. Alex Telles ise; Jardel ile benzer gol sayısına sahip ve Porto forması ile bir gol daha atması durumunda Brezilyalı foreveti geçecek.

“ONUN OYNADIĞI 3 TAKIMDA OYNADIM”

Alex Telles konuyla ilgili; “Jardel’in oynadığı 3 takımda (Porto, Gremio, Galatasaray) oynadım. Ona sevgilerimi gönderiyorum. Onu geçmenin nasıl bir şey olduğunu hala merak ediyorum.” dedi.

“BENİ GEÇ VE ÖDÜLÜNÜ AL”

Alex Telles’in sözlerine cevap veren Jardel; “Çok özel bir sol ayağa sahip. Beni geçmesi an meselesi. Ona ‘beni geç ve ödülünü al’ diyorum.” dedi.

“TANRI BENİ GOL ATMAM İÇİN SEÇTİ”

ÖTE TARAFTAN eski Porto yıldızları ile katıldığı programda konuşan Jardel; “Bu hayatta fedakarlık yapmadan ve sadakatini göstermeden kazanamazsın. Geldiğim yere varmak için fazla çalıştım. Bana yalnızca kafa golleri attığımı söylediler. Ben, tanrı göre gol atmak için seçildim. Parçası olduğum bütün kulüpler bir hediyeydi. Dürüst zamanda Porto’daydım, içten zamanda Galatasaray’daydım ve içten zamanda Sporting’deydim.” dedi.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı