Süper Lig

Ahmet Nur Çebi ’den bayram müjdesi!

Ramazan Bayramı öncesi 10 milyon TL ’yi bulan bir ödeme daha yapıldı. Başkan Ahmet Nur Çebi, laf konusu rakamın yüzde 80 ’ini kendi cebinden karşıladı

Birikmiş borçlarla boğuşan Beşiktaş yönetiminden önemli bir atak geldi. SÖZCÜ’nün edindiği bilgilere tarafından kulüp personelinin birikmiş alacaklarının manâlı bir bölümü daha kapatıldı.

Eski yönetimden kalan 4 aylık maaşların bir kısmını daha önce ödeyen Başkan Ahmet Nur Çebi ve kurmayları, Ramazan Bayramı’na girilirken personeli her yerde sevindirdi.

Dün itibariyle çalışanlara önemli bir ödeme yapıldı. Bu rakamın 10 milyon TL’yi bulduğu belirtiliyor. Personele sıcacık nefes aldıran bu gelişmede yöneticiler kendi kaynaklarını kullandı; Başkan Ahmet Nur Çebi ise yeniden başı çekti. Çebi’nin söz konusu rakamın yüzde 80’ini karşıladığı öğrenildi.

CORONAYI YENDİ TEŞEKKÜR ETTİ

Beşiktaş kulübü, Başkan Ahmet Nur Çebi’nin coronayı yendiğini duyurdu. Fazla meydana çıkan 13 Mayıs’taki testin gerisinde 21 Mayıs’ta yapılan ikinci test ile klinik tarama çalışmalarının olumsuz sonuçlandığı açıklandı. Çebi’nin yalıtım sürecine ise bir vakit daha devam edilecek. Yapılan diğer açıklamada ise yaşanan süreçte kulübe ve Çebi’ye geçmiş olsun dileklerinde bulunan birey ve kurumlara teşekkür edildi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı