Süper Lig

Adnan Dalgakıran: ‘En enerjik iletişimi Beşiktaş yapıyor ’

Beşiktaş İkinci Başkanı, İletişim ve Her Yerde Yapılanmadan Sorumlu Idare Heyeti Üyesi Adnan Dalgakıran, en zinde iletişimi siyah-beyazlı kulübün yaptığını söyledi.

Beşiktaş İkinci Başkanı Adnan Dalgakıran, Beşiktaş Dergisi ’nin mayıs sayısı için verdiği röportajda kulübün irtibat alanındaki faaliyetlerini anlattı.

Dalgakıran, “Bilhassa bu dönem ayrıca toplum yararına ayrıca de taraftarımız ile de doğrudan iletişimin dinç bir şekilde devam etmesi için bunu planlamıştık. En sık ve kuvvetli iletişimi bizim yaptığımızı düşünüyorum bu dönemde” dedi.

İşte o röportajdan bir takım bölümler:

‘İletişim, dünyada ne yaşanırsa yaşasın, asla durmayacak ve bitmeyecek bir vaka ’

“Korona virüsü salgınıyla birlikte dünyanın her yerini etkileyen ve hayatı durma noktasına getiren bir koşul ile karşı karşıya kaldık. Bu durum herkesin yeni tecrübe ettiği bir durum. Biz de bununla alakalı seri bir tepkime gösterip çalışma planlarımızı buna göre yaptık. Başkanımız, idare kurulumuz, profesyonellerimiz evden çalışmaya devam ediyorlar. Durmamız mümkün yok, çünkü gerçekten bu zaman bize planlama ve harekete geçme namına da süre tanıdı. İletişim, dünyada ne yaşanırsa yaşasın, katiyen durmayacak ve bitmeyecek bir olgu. Bilhassa bu dönem daha da faal olmamız gerektiğini konuştuk ve bu zamana dek da stratejimize uygun olarak kuvvetli ve yoğun bir irtibat gerçekleştirdik.”

‘Sporcularımız ve taraftarımızın bağını daha da kuvvetlendireceğiz ’

“Özellikle bu dönem keza toplum yararına hem de taraftarımız ile de ilk elden iletişimin kuvvetli bir şekilde devam etmesi için bunu planlamıştık. En sık ve dinç iletişimi bizim yaptığımızı düşünüyorum bu dönemde. Beşiktaş’ın her branşta çoğu sporcusu var, tümü bu mecralarda yer alacak. Sporcularımız ve taraftarımızın bağını daha da kuvvetlendireceğiz.”

İLGİLİ HABER Ahmet Nur Çebi: `En büyük teselli yine Beşiktaş` Ahmet Nur Çebi: `En büyük avunma yeniden Beşiktaş`

‘Bir Takım platformlarda da basılı yayınlama fazla manâlı ’

“Dijital ne değin önemliyse bazı platformlarda da basılı yayınlama fazla kayda değer. Dergide de bu koşul bana kalırsa böyle. Taraftarımızın da böyle bir beklentisi vardı. Kulübümüz için de maliyet olmadan, hatta iyi bir gelir kalemi olacak model ile bunu hayata geçirdik. İçerik anlamında da daha enerjik, okuyucuyu doyuran bir dergi taraftarımızı bekliyor.”

‘Beraber daha güçlüyüz ’

“Başkanımız ve bizler yönetim kurulu olarak büyük bir özveriyle her gün kulübümüz için çalışmaya devam ediyoruz. Beşiktaş, 117 takvim bir çınar. Kuvvet dönemleri, sıkıntılı dönemleri olabilir. Biz güneşli günler için, Beşiktaş’ın başarısını sürdürülebilir ışık halkası getirmek için var gücümüzle çalışacağız. Taraftarımızdan da her zamankinden daha artı destek istiyoruz. Beraber daha güçlüyüz. El birliği ile hoş günlere kavuşacağız.”

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı