Süper Lig

Adem Ljajic yalvardı; “İzin verin gideyim!”

Beşiktaş’ta yeni bir Adem Ljajic krizi yaşanıyor. Yıldız oyuncu koronavirüs endişesiyle ailesinin yanına gitmek istiyor. Siyah-beyazlı kulüpte bir zaman önce Jeremain Lens ve Kevin Prince Boateng de ülkelerine gitmek istemiş fakat yönetimden izin alamamıştı. Süper Lig’in ertelenmesi ve şu anda akıbetinin belirli olmaması nedeniyle takımdan hiçbir oyuncunun ayrılmasına müsaade etmeyen siyah-beyazlı yönetimin bu konudaki tavrının devam edip etmeyeceği merak konusu. Yönetimin kapısını çalan isim bu kez Ljajic oldu.

Gösterdiği performansla bu sezon hayal kırıklığı yaşatan Boşnak asıllı yıldız da ailesinin yanında olmak için izin istedi. Koronavirüs tehdidi sebebiyle büyük bir nefret edilen şey içinde olduğu öğrenilen 28 yaşındaki futbolcu, Sırbistan’ın Bayrak bölgesindeki Novi Pazar şehrinde yaşamış anne ve babasının sağlık durumu durumundan endişeleniyor.

KOCADAĞ DEVREDE

Sırbistan hükûmetinin, Türkiye’de yaşayan vatandaşlarını olmak için göndereceği uçakla ülkesine dönmek isteyen Ljajic “Bu işlem daha çok uzayacak. Bizi boşu boşuna burada bekletmeyin. Annem ve babam 60 yaşın üstünde. Onlara yardım etmek istiyorum. Burada hiç bir şey yapmadan durmak beni çok üzüyor” diyerek yönetimden kavrama bekledi. Futbolculara olan yakınlığıyla bilinen Asbaşkan Emre Kocadağ, Ljajic’le yaptığı görüşmede yıldız oyuncuyu şimdilik sakinleştirmeyi başardı. TFF’nin durdurma konusunda vereceği son kararı beklediklerini gösteren Kocadağ “Takımda aynı durumda çok ad var. acilen ligin durumu kesin değil. Fazla yakında çözüme kavuşacak” diyerek yıldız oyuncunun azıcık daha sabretmesini istedi.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı