Süper Lig

Acun Ilıcalı ’nın Sercan Yıldırım ’a cevabı sosyal medyayı salladı!

Survivor’da Sercan Yıldırım, Acun Ilıcalı ile girdiği diyalogla sosyal medyada gündem oldu. Sercan “Kazanma hırsımı Fatih Terim’den kaptım” derken Acun’un cevabı ise “Fatih Hoca ile geçen senin hakkında konuştuk. Konular aralarında kazanma hırsın yoktu” şeklinde oldu.

Survivor 2020 ’de ünlüler takımında zirve belirten eski futbolcu Sercan Şimşek yine gündeme damga vurdu. Sercan ’ın Acun Ilıcalı ile aralarında geçen diyalog sosyal medyada da en fazla konuşulan konular arasına girdi.

Yarışmalar esnasında bir pozisyona yoğun itirazlarda bulunan Sercan Yıldırım ve ünlüler takımına tepki gösteren Acun Ilıcalı sitemlerini Konsey ’de de sürdürdü.

Ilıcalı ’nın “Sen orada olaylar çıkararak tüm o sistemi bozdun” sözlerine karşısında Sercan Şimşek, “Fatih hocam benim eski hocam ve çok sevdiğim bir hocam. O da karşı tarafı bilerek etkilediği değil kazanmayı sevdiği ve sahaya yansıttığı için tekrar tekrar kazanıyordu. Ben de onun o duruşunu çok seviyordum. Ola Ki de ondan kaptım” ifadelerini kullandı.

Bu sözler karşısında Acun Ilıcalı ’nın Sercan Yıldırım ’a verdiği yanıt sosyal medyada çok konuşuldu:

“Fatih Hoca ile geçenlerde konuştuk. Seninle ilgili de konuştuk. Konular aralarında kazanma hırsın yoktu açık konuşmak gerekirse. şimdi o da gülümseyerek seni seyrediyordur. Konsantrasyonun kaybolması ile ilgili bir konuşmaydı o. paha biçilmez bir futbolcu olduğun, seni ulusal takımda da oynattığı… Senin konsantrasyonun başka konulara kaydığı için futbolda daha iyi yerlerde olman gerektiğini düşünüyor.”

Sercan Şimşek, Eylül 2011 ’de Bursaspor ’dan Galatasaray ’a aktarma olmuş, Temmuz 2016 ’da Bursaspor ’a geri dönene değin sarı-kırmızılı formayla yalnızca 26 maçta tayin yapabilmiş 5 gol ve 5 asist kaydetmişti. Sercan, Galatasaray günlerinde sırasıyla Sivasspor, Şanlıurfaspor, Bursaspor, Balıkesirspor ve her tarafta Bursaspor ’a kiralanmıştı.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı