Süper Lig

‘Abdurrahim Albayrak ve eşi koronavirüse yakalandı’

Hürriyet gazetesi yazarı Mehmet Üstündağ, Galatasaray Spor Kulübü 2. Başkanı Abdurrahim Albayrak ve eşi Şükran Albayrak’ta yeni herif koronavirüs saptama edildiğini bugünkü köşesinde duyurdu.

Mehmet Üstündağ bugünkü yazısında, “Galatasaray’ın yöneticilerinden Abdurrahim Albayrak, geçen hafta Koronavirüs şüphesiyle Yeşilköy’deki Acıbadem International Hastanesi’ne kaldırılmıştı. İlk testi negatif, sonraki artı çıkan Albayrak’ın eşi Şükran Hanım’ın da Koronavirüs’e yakalandığını öğrendim. Karantinaya alınan çiftin tedavisi sürüyor.” ifadesini kullandı.

Üstündağ, “Sırası Gelmişken 15 Mart’ta oynanan Galatasaray-Beşiktaş maçını stadyumda izleyen, orada teknik heyet ve öteki yöneticilerle de bir araya gelen Abdurrahim Albayrak’ın hemen akabinde hastalanması, kulüpte büyük endişe uyandırdı. Bütün futbolcular ve teknik heyetin kontrolden geçirildiği, hiç kimsede virüs saptama edilmediği gelen duyumlar aralarında. Temennim, Albayrak çiftinin de bir lahza önce iyileşip taburcu olması…” düşüncesini dile getirdi.

MUSTAFA CENGİZ: KARANTİNA DEĞİL, GÖZLEM

Mustafa Cengiz, sarı-kırmızılı kulübün ikinci başkanı Abdurrahim Albayrak’ın rahatsızlığı sebebiyle gözetim aşağı olduğunu ve test sonuçlarının beklediğini dile getirmişti.

Albayrak’ın önceden gelen bir rahatsızlığı olduğunu aktaran Cengiz, “Hepimiz sporcularla gelip gidiyoruz. Seyircisiz oynanan son Beşiktaş derbisinde sahada görevli 2 bine yakın insan vardı. Bunların çoğu da güvenlik görevlisi. Onlar da risk altında. Yalnızca protokol tribünü ve 2 locada 200’e yakın insan vardı. Abdurrahim bey de zaten rahatsızdı. Tahliller yapılıyor. Kendisi karantinada yok, gözetim aşağıda. Yanlış şeyler yazılıyor. Abdurrahim bey, her türlü badireyi atlatacak moral ve fizikte bir insan.” sözlerini kullanmıştı

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı