Süper Lig

Abdurrahim Albayrak, Mustafa Cengiz ’in ameliyatı hakkında data verdi

Galatasaray Başkanı Mustafa Cengiz midesinden ameliyat oldu. Ameliyat sonrası Abdurrahim Albayrak paylaşımda bulundu.

Galatasaray İkinci Başkanı Abdurrahim Albayrak ve Başkan Yardımcısı Yusuf Günay, Başkan Mustafa Cengiz´in ameliyat olduğu hastanede basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.

Mustafa Cengiz´in ameliyatlarının çok iyi geçtiğini açıklayan Abdurrahim Albayrak, “Programladığımız şekildeydi. 2 gün önce de geldik, doktorumuz Dursun Buğra tarafından da bugün ameliyat kararı verildi. Başkanımız sabahtan erkenden ameliyata girdi. Başarılı bir ameliyat geçirdi. Biraz önce yoğun bakımdan esprilerle, hoş şeyler söyledi. Dursun hocam geldi. Kendisiyle uzun uzun konuştuk. Ameliyatının geçtiğini ifade etti. Oğlu ve eşi de yanına girdiğinde fazla espriliymiş. Dursun hocaya da bizim sormuş yukardalar mı diye. demiş. Biz hemen iftara gideceğiz sonrasında da tekrardan buraya geleceğiz. Fakat beklenen, programlanan, daha önceki beyin ameliyatıyla ilgisi olmayan bir ameliyattı. Doktorların bilgisi kapsamında bu ameliyat gerçekleşti. Dostça şekilde söylüyorum. Sabahtan esprilerle asansöre koyduk, ameliyathaneye girdi. Allah´ın izniyle biz bu hastalığın üstesinden geleceğiz” ifadelerini kullandı.

İLGİLİ HABER Galatasaray`dan açıklama! Başkan Mustafa Cengiz`in son durumu Galatasaray`dan açıklama! Başkan Mustafa Cengiz`in son durumu

“SAYIN ALİ KOÇ, 2 SAATE YAKIN HASTANEDE KALDI”

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç´un hastaneye geldiğini ve 2 saate yakın kalarak Mustafa Cengiz ile sohbet ettiğini anlatan Albayrak, “Beyin ameliyatı da çok başarılı geçti. Uğur hocama da çok teşekkür ediyorum. Fiilen paha biçilmez hocalarımız var. Dursun hocamın da eline sağlık durumu. Aslında kibir duymalıyız hocalarımızla. Her şey istediğimiz gibi başarılı devam ediyor. Onun için mutluyuz, huzurluyuz. Bu akşam da huzurlu uyuyacağımıza inanıyorum. Sayın Ali Koç, beyin ameliyatı esnasında da hastaneye geldi, moral verdi, kanımca ilgilendi. Dün de buraya gelip bizimle, başkanımızla sohbet etti. 2 saate yakın burada kaldı. Ali Koç´a da teşekkür ediyorum Galatasaray camiası adına. Zaten kendi camiası da divan toplantısında Mustafa Cengiz´e baktınız mı diye sormuşlar, o da gittim baktım, demişti. Dün de tekrarladı Sayın Fenerbahçe Kulübü Başkanı Ali Koç, dün de geldi. Uzun uzun sohbet ettik. Binlerce arayan var. Hepsine kulübümüz adına teşekkür ediyorum. Hastalıklar birleştiricidir lakin gerçekten Mustafa Cengiz başkanının seveni çok fazladır. Milyonlarca seveni vardır. Kutsal günde Mustafa Cengiz için dua eden milyonlarca insan var. Allah herkesten razı olsun” şeklinde konuştu.

YUSUF GÜNAY: 2 KRİTİK AMELİYAT BAŞARIYLA GEÇMİŞ OLDU

Mustafa Cengiz´in başarılı bir ameliyat geçirdiğini gösteren Galatasaray Kulübü Başkan Yardımcısı Yusuf Günay ise “Abdurrahim Bey´in de dediği gibi planlanan bir ameliyat gerçekleşti. Dursun Buğra hocamız yaptı. Başarılı bir ameliyat geçirdiğini söyledi. 2 kritik ameliyat başarıyla geçmiş oldu. Camiamıza, başkanımıza geçmiş olsun. İnşallah kısa sürede tedavi süreci sonuçlanacak ve başkanımız görevinin başına gelecektir” diye konuştu.

Etiketler
İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı