Künye

Tamsaha Haber Platformu 

Genel Yayın Yönetmeni ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü
Savaş ŞAHİN
bilgi@tamsaha.com

HABER MÜDÜRÜ
Savaş ŞAHİN
bilgi@tamsaha.com

FUTBOL
Haldun GÖKDEMİR
haldun@tamsaha.com

BASKETBOL
Serkan POYRAZ
serkan@tamsaha.com

DÜNYA
Mahmut GÖRELİ
mahmut@tamsaha.com

TÜRKİYE
Ali AKOĞUL
ali@tamsaha.com

HUKUK DENIŞMANI
Av.B.Erdem Akyüz
erdem@tamsaha.com

GECE EDİTÖRÜ
Ahmet AKICI
ahmet@tamsaha.com

REKLAM
Savaş ŞAHİN
bilgi@tamsaha.com

BASIN BÜLTENLERİ
Sitemizin ilgili kategorilerinde yer almasını istediğiniz haberleri aşağıdaki mail adresi aracılığı ile bize bildirebilirsiniz.
bilgi@tamsaha.com

İLETİŞİM
Adres: Eğitim Mah. Asil Sok. Raba İş Merkezi No : 1/3 Hasanpaşa-Kadıköy/İstanbul
Telefon: 0 531 206 68 99

Telefon: +90 216 418 08 84
Faks: +90 216 418 05 87

E-posta: bilgi@tamsaha.com

WEB MASTER
AhmetOkutan

KÖŞE YAZARLARININ YAZMIŞ OLDUĞU YAZILARIN
HUKUKİ SORUMLULUĞU KENDİLERİNE AİTTİR.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Galatasaray kadro değişikliğine gidiyor!
Galatasaray kadro değişikliğine gidiyor!